ברצלונה הבורגנית – השפע והקסם הקטאלניים להדפיס ולטייל

Palau de la musica catalane
Tel:902-442882 www.palaumusica.org

פלאו דה למוזיקה – ארמון המוזיקה הקטאלנית נחשב לאחד משיאי היצירה של המודרניסטה. החזית, עם הפסיפסים בעלי המוטיבים הפרחוניים – על המוזאיקה החוגגת את השירה והריקוד. בכדי להכנס יש להזמין מראש מומלץ לראות הופעה במהלך שהותכם בברצלונה.
ומשם נמשיך לשוק סנטה קתרינה עם הגג הצבעוני המסמל את פירות והירקות לכל השנה והוא עומד על גזעים וענפים ממש מטע. אזור לה ריברה – הרובע נודע כמרכז תעשיית טקסטיל משגשגת. נכנס לסמטה קטנה וציורית, בשם רח' מונטקאדה שמשמר בתי מידות עתיקים, חלקם נבנו במאה ה-12, בתי מידות אחדים הפכו למוזאונים וכך יכול המבקר ליהנות מעיצוב הפנים של ימי הביניים. מוזיאון פיקאסו נמצא ברחוב זה – אוסף גדול ומיוחד מתקופת בגרותו של פיקאסו.
רובע בורן- הדבר החם ביותר בעיר. מקום קטן ואינטמי עם חנוייות וגלריות אוונגארדיות. באחת הכיכרות ניצבת אחת מן הכנסיות הגותיות החשובות של קטאלוניה, סאנטה מאריה דל מאר. ונסיים בברסלונטה בכפר הדייגים שם נוכל לשתות קאבה תוססת (שמפניה) וטפסים לזכר הימים של ברצלונה כעיר נמל.
פארק הסיוטדלה – המבצר ופורט אולמפיקו.

משך הטיול כ-4 שעות.
הר היהודים
תרבות ריכוז רב של מוזאונים, ספורט- הזירה האולמפית מכלול מתקני הספורט, שבהם נערכה האולמפיאדה , סדרה של גנים יפים. אנחנו נתחיל את סיורנו מהנקודה הגבוהה ביותר לאחר שעלינו ברכבל למבצר הצבאי משם נערוך תצפית על ברצלונה. כדאי לבקר בהאצטדיון של קבוצת הכדורגל אספניולו (כניסה חינם) ממש ממול היכל הספורט שנבנה ע"י אראטה איזוזקי אחד השילובים המדהימים בין אדריכלות ספורט ונוף,פואבלו אספניול עלות כניסה 8 אירו, מוזיאון קאישה פורום(כניסה חינם) מומלץ תערוכות מתחלפות הבניין עצמו מדהים יש בית קפה, ושירותים.
מוזאונים נוספים על הר היהודים – מוזיאון חואן מירו שנמצא ע"י הרכבל, מוזיאון האולמפידה – פחות מומלץ, ומוזיאון לאומנות קטלנית – קומה א' אומנות גוטית ורומנסקית אוסף רציני, בקומה ב' אומנות קטלנית חואן מירו פיקאסו וכו' גם אם לא נכנסים למוזיאון יש שם תצפית יפה על כיכר ספרד.
הגעה: להגיע עם הרכבת התחתית עד פאראללאל ואו אוטובוס (עם מטרו הסגול ואו הירוק) לא יוצאים מהרכבת התחתית נשארים יש שילוט שמפנה לפיניקולר (רכבת נוספת) ללא תוספת תשלום והפניקולר יקח אותכם עד שני שליש ההר. כשתצאו ממש מצד ימין מוזיאון חואן מירו וגם עד הרכבל שמממשיך עד המבצר הצבאי לבחירתכם….

שמחנו לארח אותכם בברצלונה
חופשה מקסימה!!

אנחנו זמינים עבורכם בוואטסאפ (באייקון במתחתית המסך)
או השאירו פרטיכם ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם!

    תאריך נחיתה:

    תאריך עזיבה: