מקיף ברצלונה – סיפור אהבה בשלושה חלקים
סיור חד יומי בברצלונה, סיור יומי בברצלונה בעברית

כולל מזרקות הקסם בהר היהודים

טיול מקיף ברצלונה (סיור חד יומי בברצלונה) – כל האתרים בסיור אחד!

חברת "הולהשלום" – טיולים בברצלונה מזמינה אתכם לשמוע את סודותיה של ברצלונה. טיול מקיף ברצלונה – סיפור אהבה בשלושה חלקים, עובר בין אתריה המפורסמים והפופולארים ביותר של ברצלונה ויגרום לכם להתאהב בעיר, הנחשבת לאחת הרומנטיות ביותר בעולם. חווית הטיול עם חברת "הולה שלום" הינה מושלמת. אנו דואגים לכל פרט, מקטן עד גדול, על מנת שבזמן החופשה תיהנו מיחס אישי ושירות מקצועי ומהיר.

צוות המדריכים המיומן של "הולה שלום" גר בברצלונה כל ימות השנה ומכיר בה כל אבן וכל סמטה, מה שמעצים את חווית הטיול ומאפשר לכם להכיר את ברצלונה כמו שלא תכירו בשום חברה אחרת. אנחנו כבר התאהבנו ואתם?

טיול מקיף ברצלונה

את סיפור האהבה בברצלונה נמשיך בסיור ברובע הגותי, הקתדרלה של העיר, והמקדש הרומאי העתיק. בהמשך נבקר גם במרכז הפוליטי, שם ניצבים זה מול זה ארמון ממשלת קטאלוניה והארמון המשכן את עירית ברצלונה, ולא נפספס סיור מרתק ברובע היהודי של ברצלונה שם נסתובב בין שרידי היהדות ונלמד על תרומתה לקהילה המקומית.

סיפור האהבה שלנו מסתיים (עם חיוך) בביקור בפארק הסיוטדלה זהו פארק טבע כמעט פראי בעיר הגדולה, והוא מארח אגם מזרקה עוצרת נשימה. שער הנצחון. ושכונת בורן זה המקום העדכני ביותר בברצלונה, גלריות חנויות עיצוב מדהימות, מוזיאון פיקאסו רוצים להתחבר למה שהולך?בואו לבורן.

טיול מקיף ברצלונה
טיול מקיף ברצלונה

מסלול הטיול מקיף ברצלונה – סיור חד יומי, אטרקציות בברצלונה לכל המשפחה!
סיפור האהבה שלנו עם ברצלונה מתחיל לאורך שדרות פסאו דה גרסיה, אחת השדרות המפוארות בעיר. לאורכה של השדרה נמצאים רבים מאתרי המודרניסטה – קאזה מילה וקאזה באטיו של אנטוניו גאודי. משם ניסע לסגראדה פאמיליה – כנסיית המשפחה הקדושה.

עלות הסיור: 27 אירו
ימי הטיול: בתאום מראש
איסוף: בשעה 15:00 בכיכר קטאלוניה ליד "הארד רוק קפה"
הרשמו לטיול מקיף בברצלונה (סיור חד יומי בברצלונה) והתאהבו גם אתם!

אנחנו זמינים עבורכם בוואטסאפ (באייקון במתחתית המסך)
או הרשמו עכשיו ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם!

    תאריך נחיתה:

    תאריך עזיבה: