ברצלונה על אופניים – טור דה ברצלונה

טיול אופניים בברצלונה – הדרך הבטוחה להכיר את העיר!
חברת "הולהשלום" – טיולים בברצלונה, לוקחת אתכם למסע אופניים קסום ומרגש בין רחובותיה ואתריה של אחת הערים היפות והרומנטיות בעולם, ברצלונה. סיור האופניים בברצלונה לוקח את פנטזיית הטיול שלכם צעד אחד קדימה ומעניק לכם חוויה ציורית בלתי נשכחת של ארכיטקטורה, צבע ותרבות.

טיול האופניים בברצלונה שאנו מארגנים בנוי בצורה מושלמת ויורד עד לפרטים הקטנים ביותר על מנת שתזכו לחווית טיול המותאמת בדיוק לצרכיכם. טיול האופניים בברצלונה מודרך על ידי מדריכיה המנוסים של "הולהשלום", שגרים בברצלונה ומוסיפים לחווית הדיווש תבלין מקומי פיקנטי של ידע וערך מוסף, שלא תקבלו בשום מקום אחר.

ברצלונה על אופניים

סיור אופניים בברצלונה – יופי של מסלול
מסלול האופניים לסיור בברצלונה הינו נוח ובטוח. שבילי האופניים רחבים, מסומנים ומקיפים את אתרי התיירות המרכזיים בעיר. את הטיול בברצלונה על אופניים נתחיל ברובע הגותי ומשם נמשיך לקתדרלה ולרובע היהודי. דיווש קליל ואנחנו כבר רוכבים לאורך שדרות פסאו דה גרסייה, אחת השדרות המפוארות בעיר, לאורכה נמצאים רבים מאתרי המודרניסטה וביניהם: קאזה מילה של אנטוני גאודי, קאזה המטלר וקאזה באטיו. משם נדווש לסגראדה פאמיליה – כנסיית המשפחה הקדושה, ולאחר מכן נמשיך לעבר פארק הסיוטדלה והנמל האולימפי. מהנמל האולימפי נחזור למרכז העיר דרך הטיילת של שכונת ברסלונטה ונעבור ליד פסלו המפורסם של קולומבוס.

ברצלונה על אופניים

עלות הטיול וההדרכה: 35 אירו (כולל השימוש באופניים)
ימי הטיול: בתאום מראש
הרשמו גם אתם ודוושו לחוויה בלתי נשכחת!

אנחנו זמינים עבורכם בוואטסאפ (באייקון במתחתית המסך)
או הרשמו עכשיו ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם!

    תאריך נחיתה:

    תאריך עזיבה: