טיול לתיאטרון מוזיאון סלבדור דאלי (פיגראס) וחירונה

חברת "הולהשלום"- טיולים בברצלונה מזמינה אתכם לטיול מרתק, מרגש וצבעוני בצפון קטאלוניה. במהלך הטיול נהנה מנופיה המדהימים של צפון קטאלוניה, אשר נושקים לצרפת ונבלה בתיאטרון מוזיאון סלבדו דאלי בפיגארס והעיר חירונה.
תיאטרון מוזיאון סלבדור דאלי – אמנות, סקס ואופל

מוזיאון סלבדור דאלי

צוות המדריכים של "הולהשלום" לוקח אתכם לסיור סקסי ומהפנט בתיאטרון מוזיאון סלבדור דאלי. דאלי, שנולד בפיגראס, קטאלוניה ונחשב לאחד מחשובי האמנים הסוריאליסטים במאה ה-20, עיצב את המוזיאון כך שלא יראה כמבנה רגיל, אלא כאובייקט סוריאליסטי ענקי, שיעביר את אישיותו המוחצנת והייחודית ממש כפי שהעביר ביצירות האמנות שלו. החוויה במוזיאון, הנמצא בתוך מבנה תיאטרון ישן, היא עצומה והמוטיבים החוזרים בו הם של סקס ואופל. בפעם הראשונה בה נתבונן על החפצים במוזיאון, נראה משהו שיראה לנו מאוד ברור, רק לאחר ההסבר של המדריכים נבין למה באמת התכוון דאלי. דאלי הוסיף למבנה כיפת זכוכית ענקית ופאטיו נרחב וקישט כל פינה בחפצים הזויים. המוזיאון מציג עולם של גחמות, שמהלך קסם על הצופים. ההדרכה שלנו במקום נעשית על פי כתביו של דאלי ומאירה לכם את יצירותיו באור חדש ומרתק.
הכניסה למוזיאון תעשה בכניסת VIP ללא תור.

מוזיאון סלבדור דאלי

חירונה – עיר קסומה ומיוחדת

חירונה נחשבת לאחת הערים המעניינות והיפות בחבל צפון קטאלוניה. היא שוכנת על מצוק ומפגש בין שני הנהרות "טר" ו"אוניאר". במהלך הטיול נסתובב בין חומותיה והקתדרלה של העיר ונבקר בסמטאות הרובע היהודי העתיק שהשתמרו להפליא סביב רח' פורסה. בהמשך נבקר במרכז הראשון של ה"קבלה", שם שוכנים המוזיאון היהודי והמרפסת של בית הרמב"ן.

הירשמו עכשיו לטיול בחבל ארץ קסום וביקור באחד ממוזיאוני האמנות המרתקים והמסעירים באירופה!

עלות הטיול: 70 אירו (כולל כניסה למוזיאון דאלי והמוזיאון היהודי בחירונה) לקבוצות קטנות עד 17 מטיילים
איסוף: שעה 09:00 בכיכר קטאלוניה ליד "הארד רוק קפה"
ימי הטיול : בתיאום מראש

אנחנו זמינים עבורכם בוואטסאפ (באייקון במתחתית המסך)
או הרשמו עכשיו ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם!

    תאריך נחיתה:

    תאריך עזיבה: